Fisherman Hut
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Le Gosier Fisherman Hut Le Gosier ligt op afstand van 3 km van de Mémorial ACTe en biedt een terras met uitzicht op de tuin. Deze gezellige villa is geschikt voor maximaal 2 gasten en biedt toegang tot Bas du Fort, gelegen binnen 5 minuten wandelen.
Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet en op 4 km van culturele bezienswaardigheden zoals Musée Costumes et Traditions. Fisherman Hut is binnen 10 minuten rijden tot îlet du Gosier gelegen. Deze 1-badkamer accommodatie ligt op 2 km van église Saint-Pierre-et-Saint-Paul de Pointe-à-Pitre en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van het gezellige vakantiehuis. Coco Kafe biedt Europese gerechten en is een van de eetgelegenheden binnen 25 minuten wandelen. Dankzij Centre commercial Bas du Fort bushalte, in de buurt van deze villa, kunnen gasten gemakkelijk Le Gosier verkennen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Fisherman Hut?
Gasten van Fisherman Hut kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Fisherman Hut van de luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet?
De luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet en Fisherman Hut liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van dit vakantiehuis kun je aanbevelen?
Gasten van dit vakantiehuis kunnen eten in Coco Kafe restaurant, dat Europese gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in deze villa?
Een ingerichte kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in deze villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Fisherman Hut?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Fisherman Hut. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Fisherman Hut?
Tijdens je verblijf in Fisherman Hut moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Le Gosier verkennen, waaronder de Mémorial ACTe (3 km), Musée Costumes et Traditions (4 km) en de Musée Saint-John Perse, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.